Број на оглас: 2581657
Објавен на: 16.02.2020, 07:35
1 / 5

AUDI A6 2.5 TDI FULL OPREMA KLIMATRONIK

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


KLIMA
SERVO
CENTRALNO
ABS
AIR BAG
EL STAKLA
EL RETROVIZORI
AL BANDAZI
GRJACI NA SEDISTA
voziloto ima problem so instalacija
MOZE ZAMENA ZA DRUGO VOZILO SO VASA ILI MOJA DOPLATA.
DAJTE PONUDA ZA KES EKSTRA CENA