Број на оглас: 2560648
Објавен на: 11.10.2021, 15:36
1 / 12

Luksuzna Kuca

89.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
187 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
187 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2014
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
ul.Prohor Pcinski br.27

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni prostorii.

Ednata kuka e 60m2 na prizemje. Vtorata kuka e so vkupno 120m2 prizemje i dva sprata (3x40m2).

Vtorata e luksuzno i najkvalitetno opremena, fasada so stiropor izolacija 8 cm i priprema za solaren sistem.

I dvete kuki se so sopstveno parno greenje koe moze da bide na struja ili na cvrsto gorivo (drvo, briket, kumur)

Kukite se so chist imoten list.