Број на оглас: 2555312
Објавен на: 04.05.2021, 21:34
1 / 4

PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
980 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Placot e so pogled sprema ezeroto i e sreden dokumentaciski na eden gazda so imoten list. Prevod vo sekoe vreme. Golemina od 1000metri kvadratni so forma 25m X 40m.