Број на оглас: 2547291
Објавен на: 22.11.2021, 08:30
1 / 9

Се издава стан на Ленинова 12

12.000 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
ul Leninova 12

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан на ул Ленинова бр 12, со две простории, кујна и wc. Станот е реновиран и може да се користи како за живеење така и како деловен простир.