Број на оглас: 2529871
Објавен на: 30.09.2022, 17:15
1 / 1

SAMO ZA MERAKLII

1 МКД
Квадратура:
3400 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско
tonci
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Plac od 3400m2 na rekata Treska vo s. Dolni Manastirec, izmisleno za biznis so Kamp Prikolki. Placot e del vo suma.Cena po dogovor.
076 914 126 Toni