Број на оглас: 2521522
Објавен на: 15.06.2022, 09:56
1 / 2

Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

1 €
Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto yahya kemal.Placot raspolaga so struja i voda.
Zemjisteto e so imoten list i kompletna dokumentacija.
Za podetalni informacii javete se na:075-648-422