Број на оглас: 2505786
Објавен на: 10.02.2020, 20:28
1 / 2

frizerski lavor

3.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Prodavam frizerski lavor,3500 denari,tel.070 594 310