Број на оглас: 2504943
Објавен на: 19.05.2022, 21:33
1 / 3

Buba Volkswagen

100 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Beetle
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 10 Volkswagen bubi i rezervni delovi: motor menjac, krila i se drugo za buba. Povolno!