Број на оглас: 2483536
Објавен на: 21.01.2022, 08:05
1 / 6

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

По Договор
Број на соби:
9
Квадратура:
656 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
544 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ул.Гоце Делчев

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas do staroto uciliste Sande Sterjoski i Agrokop.
Povrsina na placot 656 m2
Dvorno mesto 544 m2
Kuka na 3 sprata 336 m2
Info. LJUPCE 070/318-228