Број на оглас: 2461476
Објавен на: 23.06.2019, 19:37
1 / 7

КЛУБ МАСИЧКИ

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Изработувам трпезариски маси со димензии:
160 x 90 + 40
Изработувам и клуб масички со димензии:
120 x 70
А можи и по ваш избор на димензии и боја
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075-950-614