Број на оглас: 2432347
Објавен на: 24.09.2019, 19:50
1 / 6

GUMI 15 CONTINENTAL

1.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 - gumi CONTINENTAL 195/60 R15 socuvani.Cena za komad , a po dogovor za dvete.Inf.na tel 077717517