Број на оглас: 2331881
Објавен на: 02.12.2021, 14:12
1 / 5

Silazno Furazna VODENICA

18.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava trofazna silazno furazna MLIN vodenica jacina na motor 3 kw 2900 vrtezi vo minuta,meli povejke raboti carefka,lucerka dzonce slama i mn dr raboti nameneti za socarstvoto
cena 18000denari