Број на оглас: 2323750
Објавен на: 28.09.2021, 15:33
1 / 5

SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

12.000 МКД
Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Vlado Kantardziev 22

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na struja, komforna za ziveenje, dve spalni, kupatilo, dvorno mesto so sopstven vlez.
Se naoga do glavna posta.
Ul Vlado Kantardziev 22

Tel: 078244207