Број на оглас: 2321658
Објавен на: 10.01.2022, 08:47
1 / 3

Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА

1 €
Број на соби:
8
Квадратура:
430 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
450m2 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Хитно и поволно се продава веднаш вселива куќа со струја,вода,врати прозори комплет ВЦ направени сo површина од 430м2 и дворна површина од 500м2. Земјата под куќата е легализирана и се наоѓа во населба Бел Камен. Цената е поволна,


Повеќе информации на тел: 071-340-082