Број на оглас: 2256464
Објавен на: 19.05.2022, 16:48
1 / 5

STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

25 €
Број на соби:
1
Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj Zenska plaza(do hotel Perla).Apartmanite se luksuzno opremeni i se akomoditirani za maks. 2-5 osobi. Sekoj apartman ima sopstvena komplet opremena kujna,LCD TV 107 cm,wi-fi internet,sopstveno kopatilo,fen,pegla,peskiri,sopstven parking.