Број на оглас: 2251828
Објавен на: 23.10.2021, 02:22
1 / 3

Нива и Зграда

6.000 € Цената е фиксна
Квадратура:
4800 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


К.П 941. дел 1. класа 3. површина 4800 м²


071 494 574