Број на оглас: 2242427
Објавен на: 11.05.2021, 23:10
1 / 4

Opel Astra

40.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2022
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.7 Obicen dizel, moze zamena za pomalo vozilo ponudete
.