Број на оглас: 2207794
Објавен на: 26.07.2019, 07:55

Prodavam plac vo Prespa

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 placa vo Prespa s.Strbovo,pogodni za site nameni.i dvata se so celosna dokumentacija.Edniot e od 900m2 a drugiot 1450m2.
Informacii na tel:071 318 379.( ne na dolniot broj).cena po dogovor.Vrtete samo na ovoj broj:071 318 379