Број на оглас: 2185048
Објавен на: 25.05.2022, 14:20
1 / 12

Куќа населба Тризла, ул. Беровска

1 €
Број на соби:
10
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
216 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Беровска 64

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларно.
Може да се виде во секое време.
Комплет опремена.
Цена по договор