Број на оглас: 2136227
Објавен на: 09.05.2021, 17:05
1 / 1

Se prodava zemja vo s. Crnikani

5 € Цената не е фиксна
Квадратура:
3737 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Парцелата се наоѓа до самото село до патот Црничани - Дојран. Погодно и за градба.

Контакт- 075/ 501-100