Број на оглас: 2136220
Објавен на: 04.05.2021, 20:54
1 / 1

Zemjiste od samiot pat kon Dojran

5 € Цената не е фиксна
Квадратура:
32000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земја од 32.000 м2 во с.Црничани. Парцелата се наоѓа до самиот пат кој води кон Дојран и е оддалечена 3.5 км од Нов Дојран.

Контакт: тел- 075/ 501-100