Број на оглас: 2058129
Објавен на: 08.05.2021, 19:24
1 / 3

atraktiven plac na berovsko ezero

150 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
8000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze pomal del,zamena,site opcii parcelata e so bukova suma se naoga na asfaltniot pat berovo-klepalo r.bugarija na 3 km. od granicniot premin na 100 m od ezeroto cena po dogovor parcelata e vo faza na urbanizacija