Број на оглас: 2005563
Објавен на: 13.06.2022, 19:58
1 / 1

ALFA KARAVAN 156 24JTD NA DELOVI

11 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VO ISPRAVNA SOSTOJBA MOZI DA SE PROBA MNOGU DOBAR MOTOR