Број на оглас: 1999562
Објавен на: 23.06.2019, 19:37
1 / 11

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА

По Договор
Квадратура:
1000 m²
Број на соби:
1
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендица.
Контакт:075-950-614.