Број на оглас: 1943962
Објавен на: 12.09.2019, 05:16
1 / 8

SHURE BETA 58A Original,nov mikrofon...

3.600 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov nekoristen mikrofon,komplet vo kutija original made in Mexico...

Prakjam po kargo expres niz cela Makedonija...