Број на оглас: 1879621
Објавен на: 13.05.2022, 00:09
1 / 10

2 STANA KAJ DR KELESOV

80.000 €
Број на соби:
6
Квадратура:
110 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг со површина од 110 m2 може посебно или заедно во зграда карши Др Келешов-Диво Насеље.Станот располага со 6 соби, 2 купатила,3 тераси и подрумски дел. Вреди да се види.