Број на оглас: 1852310
Објавен на: 27.07.2019, 11:00
1 / 1

Ракија

2 €

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Продавам Ракија од свое производство на грозје, при што се укажува на високо квалитетна суровина и добиен одличен финален производ.
На залиха имам поголема количина!
телефон за контакт- 075 68 99 33 - 075 533 769