Број на оглас: 1787714
Објавен на: 13.01.2022, 16:37
1 / 4

se prodava stan vo centarot na kicevo

45.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
63 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2014
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Tane caleski 9/10

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmiska zgrada 63m2 dve terasi spalna dnevna trepezarija kujna pretsoblje kupatilo podrum komplet namesten so pvc prozori golem parking barajte samo na viber 078360235