Број на оглас: 1636728
Објавен на: 18.05.2021, 09:13
1 / 12

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID

25 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


АПАРТМАНОТ СЕ НАОЃА ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ОХРИД НА 50м ОД ЕЗЕРО. АПАРТМАНОТ СЕ СОСТОИ ОД СОБА СО ДВА КРЕВЕТИ ОД КОИ 1 Е ДУПЛИ, И 1 ЕДНИНЕЧЕН, СО КОМПЛЕТ КУЈНА, КУПАТИЛО СО ТУШ КАБИНА, ПРЕТСОБЈЕ, БАЛКОН, КЛИМА УРЕД, LED TV КАБЛОВСКА, БЕЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ,ПЕШКИРИ, ФЕН, БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ. Ве очекуваме.