Број на оглас: 1621769
Објавен на: 05.05.2021, 07:25
1 / 9

БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071 367 690, ,078 368 728 НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА