Број на оглас: 1621090
Објавен на: 05.05.2021, 07:24
1 / 12

КОСАЧКИ , ТРИМЕРИ,KOSACKI,TRIMERI

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП вршиме продажба на повеќе модели на косачки и рачни тримери за повеќе информации на телефон на
071 367-690, 078-368-728 НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА