Број на оглас: 1564880
Објавен на: 16.05.2021, 16:43
1 / 2

atraktiven plac

28 € Цената не е фиксна
Квадратура:
4096 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Javor Agapi...pogoden za stamben ili deloven objekt,magacin,stovariste ili drug takov slicen objekt..moze i posebna parcela..2098 m2