Број на оглас: 1327070
Објавен на: 28.04.2021, 18:13
1 / 12

Proizveduvame borduri lajsni za fasada od stiropor

1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Proizveduvame borduri za fasada pod prozorski,okolu prozor,odeluvaci na kat,stubovi i mnogu drugi raboti !

Rabotime na golemo i malo informacii 075 494 855 !!!

Transport na lajsnite preku Kargo ekspres zastiteni i spakuvani !Poveke info na www.lajsni.com
Одберете модел на прозор и пресметајте колку метра ви треба и колку ќе ве чини во денари.

https://lajsni.com/пресметка/