Број на оглас: 1218472
Објавен на: 04.05.2021, 19:38
1 / 9

FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

390 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 991