Број на оглас: 4132881
Објавен на: 17.01.2022, 11:15
1 / 12

AUDI Q3 2.0TDI QUATTRO S-TRONIC KOZHA NAVI -2013

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
Q 3
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
AS AUTO LIDER
с.Мождивњак бб
Крива Паланка

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Модел:AUDI Q3 2.0TDI 143Ks QUATTRO LED NAVI KOZHA Automatic S-Tronic/SUV

Произведено:2013
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ •Еуро5 143ks
Менувач:AUTOMATIC S-Tronic 7s
Боја:Црна
Врати:5
Километража: 163000km Оригинални со писмена нотарска гаранција.Сервисна книшка до последен км.Италијанска тарга:FD050YC

Увоз од Италија со платени давачки до регистрација.

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

100% Прва фарба без миту грам префарбан детал.Колата е без точка без грепка.Сите стакла фарови и штопови се иста бројка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.Може проверка и во овластен сервис на АУДИ.

Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.Нема ниту едно излупено или репарирано копче се е фабрички.

Опрема:

-Мултимедиа Нави MMI SD AUX BT УСБ
-Подгрев на седишта
-Лед дневни светла
-Рекаро S-LINE кожен салон
-Клима
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Електрика на прозорци и ретровизри
-Алу Фелни Фабрички С-Лине
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки пратечки во кривина

и мн друго.