Број на оглас: 4082302
Објавен на: 04.12.2021, 09:46
1 / 7

CITROEN XSARA PICASSO

По Договор 2.500 €
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara Picasso
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Mickov
Industriska
Неготино
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Citroen Xsara Picasso 1.6HDi,2005 година,регистрирана до 28.8.2022 година. Колата поседува од опрема Климатроник,ел.стакла (предни и задни),автопилот,команди на волан,волан висина и дубина,металик боја,халогенки,ел.огледала,сензор за дожд,паркинг сензори задни и др. Цена 2.500€ инфо 078/225-885