Број на оглас: 4078491
Објавен на: 02.01.2022, 18:34
1 / 3

PIRELLI zimski gumi

17.000 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16
Auto Cargo
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


PIRELLI SOTOZERO зимски гуми
Димензија : 205/55/R16

Гумите се купени нови од Мотоцентар и се возени две зимски сезони

Контакт : 070 276 693 или autocargo77@gmail.com

Потврден огласувач
 Auto Cargo (претпријатие)