Број на оглас: 4078479
Објавен на: 02.01.2022, 18:34
1 / 4

MICHELIN pilot zimski gumi

12.000 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
235
Висина:
50
Дијаметар:
18
Auto Cargo
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


MICHELIN модел Pilot зимски гуми
Димензија : 235/50/R18

Гумите се возени само една зимска сезона, купени се во Мотоцентар

Година на производство : 2015

Потврден огласувач
 Auto Cargo (претпријатие)