Број на оглас: 3906497
Објавен на: 23.12.2021, 08:09
1 / 1

Samsung A72 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

22.990 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A72
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи
Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Битола

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy A72 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI PAZAR. Bez nikakvi zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Потврден огласувач
 Mobicom Premium Store (претпријатие)