Број на оглас: 3897192
Објавен на: 22.03.2021, 13:27
1 / 2

italjanski bandazi

250 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
8J
Дијаметар:
18
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки
BABAR
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 18 5x112 Audi, Seat, Pasat, Sharan, Touran, Golf