Број на оглас: 3892911
Објавен на: 18.03.2021, 15:55
1 / 1

motorna pila

280 € Цената е фиксна
BABAR
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


pilata e nova orginal STILL uvezena od swiss gol.18