Број на оглас: 3890149
Објавен на: 16.03.2021, 12:47
1 / 5

Polovni Profi motorni pili

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

BABAR
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


Polovni profesionalni motorni pili uvezeni od Swiss modeli:
Shtil 116 - 300EUR
Jonsered TURBO 204 - 300EUR
Partner E351 - 300EUR
Husqvarna 236 - 300EUR