Број на оглас: 3890088
Објавен на: 16.03.2021, 12:09
1 / 1

VW Fox od Swiss

3.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
BABAR
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Swiss i e vo isklucitelno dobra sostojba.
plateni se site davacki kon drzavata, homologacija i carina potrebna e samo registracija