Број на оглас: 3879020
Објавен на: 26.05.2021, 15:27
1 / 9

VW POLO 1.4 TDI--REDIZAJN--MODEL 2007--NOVO VOZILO!!!!EURO 4

3.650 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
DRAGAN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW POLO 1.4 TDI--55KW--75KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--ALUMINSKI BANDASI
--RADIO CD
--6X AIR BAG
--SRRVISNA ISTORIJA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2007, PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2006
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!