Број на оглас: 3873628
Објавен на: 01.07.2021, 22:07
1 / 12

ATRAKTIVNA KUĆA pozadi "EVN"

192.500 €
Број на соби:
8
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Луксузен
Година на градба:
2015
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
pozadi EVN
*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!
golema semejna kuća,
-kućata e na 2 kata ,so mnogu ubav raspored

>>> se prodava komplet opremena kako sto se gleda na slikite <<<

za podetalni informacii : 078 271 777

Потврден огласувач
 *CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti (претпријатие)