Број на оглас: 3844851
Објавен на: 30.11.2021, 11:38
1 / 11

kuca *PALATA* so dva posebni vleza

395.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
14
Квадратура:
700 m²
Број на спратови:
4 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
150 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Луксузен
Година на градба:
2014
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVA!!!
golema semejna kuća,so 2 posebni vleza

-kućata e na 4 kata eden vlez,i 4 kata drug vlez
-se prodava skroz opremena kako sto se gleda na slikite

>>>idealna za 2 braća,pogolema familija<<<za podetalni informacii : 078 271 777

Потврден огласувач
 *CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti (претпријатие)