Број на оглас: 3781756
Објавен на: 30.12.2021, 10:27
1 / 2

Celicni Bandasi za SHARAN 5x112 16ki bandash alhambra galaxy

5.500 МКД
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
6.5J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки
Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se doneseni od Svajcarija.

I se izvadeni od VW SHARAN.

Bandasite se original od VW Sharan (se po debeli od bandasite od touran ili golf)
Pasirat i na touran golf skoda audi i dr.

16ki 5X112

Cena za 4 bandasi bez gumi e 5500denari.

Tel: 078219274