Број на оглас: 3432847
Објавен на: 21.09.2021, 23:58
1 / 1

Delovi za Opel Corsa 1.2 benzin 55kw Avtomatik Easytronic

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo na delovi opel korsa 1.2 benzin
Odlicen motor 1.2
Avtomatski menjac odlicen Easytronic

Tel: 078-219-274

Потврден огласувач
 Auto Plac Dizi (претпријатие)