Број на оглас: 3099868
Објавен на: 22.04.2019, 11:12
1 / 6

Apartman 33+8m2 vo eurotel Struga

30.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
33 m²
Греење:
Нема
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
struga
Agencija GRAMADA
bul.V.Smilevski Bato 69 lokal 2, Skopje
Аеродром, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


nudime na prodazba renoviran i namesten apartman vo eurotel Struga so pogled na ezero, 41m2, so imoten list,

Потврден огласувач
 Agencija GRAMADA (претпријатие)