Број на оглас: 3047126
Објавен на: 30.12.2021, 10:26
1 / 9

Delovi za Passat 1.9tdi 66ks 90ks so Klima

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ima se sto vi treba povelete na 078219274
Imame motor i turbina od 110ks i 90ks
Odlien motor turbina menjac i se drugo sto vi treba...

Потврден огласувач
 Auto Plac Dizi (претпријатие)